LatvianRussian (CIS)

Sadarbība iesākas ar iepazīšanos, pacienta grūtību izzināšanu un terapijas mērķu izvirzīšanu. Atbilstoši tiem veidojas arī terapijā pavadītais laiks – no dažām vizītēm līdz vairākiem regulāru apmeklējumu gadiem.

Mans mērķis nav dot pamācības vai kaut kādā veidā "programmēt" pacientu. Šeit nav skolotāja un skolnieka, bet divi vienlīdzīgi attiecību subjekti. Viss notiek atbilstīgi pacienta vēlmēm. Terapija var būt centrēta kā uz definētās problēmas risināšanu, tā arī uz vēlamām izmaiņām personībā. Savā pieejā kā īpaši svarīgu uzskatu respektu pret pacienta personību. Garantēju to, ka iegūtā informācija paliks mans noslēpums.

Attiecību sarežģījumi, zaudējumi, dzīves krīzes, zema pašpaļāvība un pašcieņa, trauksme un nomāktība. Šī ir tikai daļa no problēmām, kuras tiek risinātas terapijā. Palīdzu risināt arī pāru attiecību grūtības.

Tiem, kuri patlaban dzīvo ārpus Latvijas, sniedzu konsultācijas internetā ar Skype starpniecību. Piedāvāju arī vienreizējas bezmaksas e-pasta konsultācijas. Šādu konsultāciju mērķis ir sniegt sākotnējus apsvērumus par to, kas jums varētu palīdzēt un kur būtu ieteicams griezties.

Uzskatu, ka katrs cilvēks ir kā vesela pasaule, kurā joprojām ir neizpētīti kontinenti.